Kontakt

Dane kontaktowe

Telefon

tel. +48 32 249 94 80,
serwis: +48 601 462 818

Fax

fax: +48 32 241 34 57

NIP: 646 032 56 17, REGON: 271178334, KZ 69 198 210,00 PLN wpłacony w całości, KRS 0000061042

Leszek Czechowski

leszek.czechowski@elgorhansen.com

Tauron Wydobycie S.A.:
ZG Janina,
ZG Sobieski,
Grupa Tauron Sp. z o.o.:
Nowe Brzeszcze
LW Bogdanka S.A.
KGHM Polska Miedź S.A.:
ZG Polkowice Sieroszowice,
ZG Lubin,
ZG Rudna,

Jagoda Jeżowska-Swarlik

jagoda.jezowska@elgorhansen.com

JSW S.A.:
KWK Borynia-Zofiówka-Jastrzębie,
KWK Krupiński, 
KWK Budryk, 
KWK Pniówek, 
PGG Sp. z o.o.:
KWK ROW,
(KWK Marcel, KWK Jankowice, 
KWK Rydułtowy, KWK Chwałowice)

Grzegorz Pałka

grzegorz.palka@elgorhansen.com

KHW S.A:
KWK Mysłowice-Wesoła,
KWK Murcki-Staszic, 
KWK Wieczorek,
PGG Sp. z o.o.:
KWK Sośnica;
KWK Ruda
(KWK Pokój, KWK Bielszowice,
KWK Halemba-Wirek,) 
KWK "Bolesław Śmiały" 
KWK Piast-Ziemowit, 
(KWK Piast, KWK Ziemowit), 
Węglokoks Kraj Sp. z o.o.
KWK Bobrek-Piekary 
(Ruch Bobrek, Ruch Piekary)
JSW S.A.:
KWK Knurów-Szczygłowice, 
PG ”Silesia” Sp. z o.o.

Tomasz Koczy

tomasz.koczy@elgorhansen.com

Systemy klimatyzacji grupowej dla wszystkich Klientów

Marek Biegisz

marek.biegisz@elgorhansen.com

rynki pozagórnicze

Karol Opielka

karol.opielka@elgorhansen.com

rynki pozagórnicze

Henryk Sontag

henryk.sontag@elgorhansen.com

rynek: europejski, Ameryki południowej.

Mirosław Borszcz

miroslaw.borszcz@elgorhansen.com

rynek: europejski, Ameryki południowej.

Alexander Kolesnikov

alexander.kolesnikov@elgorhansen.com

rynek: Rosji, Białorusi, Turcji, Ukrainy, Kazachstanu.

Marek Biegisz

marek.biegisz@elgorhansen.com

rynki pozagórnicze

Karol Opielka

karol.opielka@elgorhansen.com

rynki pozagórnicze

Zobacz
jak do nas dojechać

ul. Opolska 19,
41-500 Chorzów

Zobacz w google maps