Całodobowe centrum serwisowe

  • Serwis zapewnia klientom profesjonalną pomoc 24h/d, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku
  • Kompleksowo wspieramy naszych partnerów biznesowych na każdym etapie współpracy
  • Obsługujemy Klientów w kraju i za granicą oraz uczestniczymy w projektach wdrożeniowych na całym świecie
  • Reagujemy natychmiastowo na każde wezwanie

W E+H stawiamy na niezawodność produkowanych urządzeń, dlatego oprócz wysokojakościowego produktu oferujemy fachowy i w pełni dyspozycyjny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Pełen monitoring i diagnostykę maszyn

Profesjonalne centrum dyspozytorskie, umożliwia nam zdalne wsparcie klienta wraz z pełną diagnostyką procesu poprzez aplikację EH-SmartMine, która oferuje wizualizację parametrów pracy procesu produkcyjnego oraz zainstalowanych w obiekcie urządzeń. EH-SmartMine to autorskie, kompleksowe i w pełni elastyczne oprogramowanie pozwalające na w pełni zdalną kontrolę nad procesem produkcyjnym.

Działamy 24h/d 7 dni w tygodniu

Nasi serwisanci to wysoko wykwalifikowana kadra, która oferuje wsparcie i doradztwo techniczne przez całą dobę – gwarantując bezpieczeństwo i ciągłość pracy wdrożonych rozwiązań.

Natychmiastowa reakcja

Reagujemy natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia problemu. Zdalnie diagnozujemy awarię i jeśli to możliwe zdalnie neutralizujemy problem. W sytuacjach wymagających osobistej interwencji docieramy do klienta nawet do kilku godzin od otrzymania zgłoszenia

Partnerskie relacje

Stawiamy na profesjonalizm, zindywidualizowaną komunikację i partnerskie relacje. Skupiamy się na potrzebach klienta, które wspólnie rozwiązujemy. Budujemy relacje oparte na zaufaniu, co przekłada się na długotrwałą współpracę.

Wyślij aplikacje

Skontaktuj się z nami!

Natychmiastowo reagujemy na każde zgłoszenie pod nr telefonu: +48 32 249 94 90

Mariusz Duda

Dyrektor Działu Obsługi Klienta

mariusz.duda@elgorhansen.com +48 695 100 905